Poradna

Vítejte v právní poradně, kde vám naši právníci radí a bezplatně odpovídají na vaše dotazy.

Naše právní poradna byla zřízena s cílem poskytnout vám přehledné a snadno dostupné právní informace a poradenství.
Ať už čelíte právním otázkám v osobním životě nebo potřebujete poradit s otázkami týkajícími se vašeho podnikání, naše poradna je zde, aby vám pomohla. Mnohdy zde zjistíte, že obdobný problém jako vy již řeší mnoho dalších klientů a uvedené odpovědi vám pomohou najít cestu k řešení vašeho problému.

Tým našich právníků se skládá z odborníků s bohatými zkušenostmi a širokým právním zaměřením. Jsme připraveni vám poskytnout kvalifikovanou radu a pomoci se orientovat ve složitém právním prostředí.
Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv právním dotazem a my vám zajistíme profesionální odpověď.
Stačí vyplnit níže uvedený kontaktní formulář a popsat váš problém nebo napsat na adresu: poradna@langmeier.cz.

Dotaz do právní poradny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Uděluji souhlas s použitím svých osobních a kontaktních údajů pro účely marketingu a nabídky služeb společnosti.

Položky formuláře označené * jsou povinné.

  • V rámci právní poradny jsou poskytovány obecné právní odpovědi na základě zaslaného dotazu na e-mailovou adresu poradna@langmeier.cz. Jedná se o obecné právní dotazy, na které je v rámci poradny poskytnuta stručná a srozumitelná obecná odpověď v souladu s právními předpisy ČR, která především doporučí další postup pro řešení dané situace či právního problému. Rozsah poskytnuté právní odpovědi je maximálně 1800 znaků. Poskytování písemných odpovědí je dobrovolnou činností právníků a nejedná se o poskytování advokátních služeb. Advokátní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o. nenese odpovědnost za poskytnuté odpovědi a za jednání vzniklé na základě těchto odpovědí s ohledem na obecnost položených dotazů a obecnou odpověď.
  • Pokud bude mít osoba zájem o poskytnutí právních služeb a zastoupení, musí kontaktovat advokátní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o. na e-mailové adrese info@langmeier.cz či jiným způsobem. Advokátní služby budou poskytovány v rámci aktuálního ceníku a podmínek advokátní kanceláře.
  • Zasláním dotazu do právní poradny na e-mail poradna@langmeier.cz souhlasíte s možným zveřejněním dotazu v právní poradně. Veškeré osobní údaje jako jméno a adresa budou anonymizovány.
Jsme součástí skupiny AEQUITAS Group.
Aequitas Group