advokátní kancelář

Advokátní kancelář Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o., byla založena v roce 2014 JUDr. Janem Langmeierem. Za více jak desetiletou praxi se z malé advokátní kanceláře stala prosperující středně velká advokátní kancelář s týmem plných zkušených advokátů a advokátních koncipientů. Naše advokátní kancelář se věnuje generální praxi a nabízí široký právní servis jak soukromým, tak korporátním klientům. Nabízíme špičkové právní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi. Zavazujeme se k transparentnosti, etice a excelenci ve všem, co děláme, abychom zajistili nejlepší možné výsledky pro naše klienty.

Přistupujeme k našim klientům jako k rovným partnerům a zakládáme si na tom, aby se od nás dočkali profesionálních právních služeb za dostupné ceny, srozumitelného jednání a jistoty.

Jsme advokáti, co Vám poradí, ale zároveň jsme i lidé a budeme mít pochopení pro celou Vaši kauzu.

JUDr. Jan Langmeier, MBA dále působí již od roku 2015 jako insolvenční správce. Od roku 2018 vykonává činnost zvláštního insolvenčního správce. Od roku 2019 působí JUDr. Jan Langmeier ve společnosti Langmeier & Co., insolvenční správci v.o.s.

Advokátní kancelář LANGMEIER & Co. je součástí české investiční skupiny AEQUITAS www.aequitasgroup.eu

JUDr. Jan Langmeier, MBA
Jsme součástí skupiny AEQUITAS Group.
Aequitas Group