Vlastníte realitní kancelář? Chcete mít jistotu, že jsou Vaše dokumenty aktuální a z právního hlediska v pořádku? Potřebujete spolehlivou advokátní úschovu svěřených finančních prostředků? Obraťte se s důvěrou na nás.

Poskytujeme kompletní právní servis pro realitní kanceláře, který usnadní prodej či koupi nemovitostí bez zbytečných právních překážek. S realitními kancelářemi spolupracujeme již několik let a můžeme tak nabídnout vysoký standard právního servisu.

  • Nabízíme sepsání veškerých kupních smluv včetně zajišťovacích dokumentů. Smluvní dokumentaci pro Vás připravíme nejpozději do 3 pracovních dnů od objednání a zaslání podkladů. Další úpravy a změny vyhotovíme obratem, nejpozději do 2 pracovních dnů. Veškerá komunikace probíhá elektronicky.
  • Zajištění ověření podpisů a listin v sídle advokátní kanceláře.
  • Příprava návrhu na vklad do katastru nemovitostí, zastupování v celém řízení.
  • Zajištujeme úschovu finančních prostředků a listin.
  • Při prodeji nemovitostí nabízíme zastoupení i jednotlivců.

Pro spolupracující realitní kanceláře nabízíme výhodnější ceny za právní služby, jak formou paušálu, tak výhodnějšího balíčku. V něm je zahrnuto sepsání kupní smlouvy, úschova finančních prostředků (do stanovené výše), první úprava smluvní dokumentace v běžném rozsahu, návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, ověření podpisů v sídle advokátní kanceláře a paušální částka za promeškaný čas. Jeho cena je 8 500 Kč bez DPH v případě úschovy částky do 5 mil. Kč včetně, jinak + 0,2 % z částky převyšující 5 mil. Kč do 10 mil. Kč včetně, nad 10 mil. Kč dohodou.
Pro více informací ohledně spolupráce se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Uděluji souhlas s použitím svých osobních a kontaktních údajů pro účely marketingu a nabídky služeb společnosti.

Položky formuláře označené * jsou povinné.

Jsme součástí skupiny AEQUITAS Group.
Aequitas Group