Kauzy

Shrnutí aktuální situace

21. 03. 2024

Sledujeme pro naše klienty dění v kauze skupiny C2H Equity a.s. a přinášíme shrnutí aktuální situace.

C2H Eqiuity a.s.
C2H Finacial s.r.o.
C2H Retail Holding s.r.o.

Proti všem uvedeným společnostem bylo zahájeno insolvenční řízení a prohlášený konkurs. Přihlášené pohledávky byly přezkoumány a uznány. K jejich uspokojení dojde z výtěžku zpeněžení majetkové podstaty dlužníka. Za účelem rozklíčování struktury mezi jednotlivými společnostmi a zjištění jejich majetku probíhají audity. V případě společnosti C2H Finacial s.r.o. je naše advokátní kancelář členem věřitelského výboru a reprezentuje zde zájmy věřitelů.

Na Michala Mičku (statutární orgán a společník) podala naše advokátní kancelář trestní oznámení pro podezření z trestného činu podvodu. Trestní oznámení bylo odmítnuto, ale po podání stížnosti bylo vráceno k dalšímu prošetření.

V této kauze se našim klientům neozýváme pravidelně, jelikož u takto rozsáhlých insolvenčních řízení vše trvá delší dobu z důvodu velkého množství věřitelů, složité struktury společností a obtížnějšího zjišťování majetku. Pro naše klienty celou kauzu bedlivě sledujeme a v případě aktuálních informací je budeme informovat.

Průběh řízení, stejně tak přihlášené pohledávky, můžete sledovat na adrese:
https://isir.justice.cz/…mon/index.do po zadání názvu dlužníka,
popřípadě https://ru.justice.sk/…s/home.xhtml.

Jsme součástí skupiny AEQUITAS Group.
Aequitas Group